Zakres usług

Oferuje swoim Klientom

Najatrakcyjniejsze produkty i usługi finansowe dostępne na rynku, w tym produkty kredytowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia

Ubezpeczenie samochodu OC-AC+NW+SZYBY+HOLOWANIE
UBEZPECZENIA DOMU,MIESZKANIA,FIRMY
UBEZPIECZENIA ŻYCIOWE,ZDROWOTNE,GRUPOWE

Programy

Fundusze inwestycyjne – czym są i jak działają…
Sprawć czy program inwestycyjny nie jest czasem programem inwestycyjno-ubezpieczeniowym (bo to robi dużą różnice!!!) Zapraszamy do biura w celu sprawdzenia i doradztwa, średnio co 5 lat wychodzą lepsze produkty inwestycyjne bardziej dopasowa do klientów.

Kredyty

Nasza oferta obejmuje szeroko pojęte pośrednictwo w zakresie usług finansowych.
Zapewniamy naszym Klientom fachową i kompleksową obsługę w zakresie przygotowania i prowadzenia procesu kredytowego.

Dom i mieszkanie

Kompleksowa ochrona Twojego domu lub Mieszkania to jednej z najwazniejszych inwestycji w Twoim życiu dlatego warto porozmawiać o tym dłużej.

Przykładowo:

Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem

rozboju oraz dewastacji mienia wewnątrz budynku oraz ruchomości, w szczególności mebli, sprzętu AGD, sprzętu sportowego i elektronicznego, przedmiotów osobistego użytku.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym

obejmujące szkody wyrządzone innym przez nas, dzieci, zwierzęta domowe oraz czasem też pomoc domową. Szkody mogą być związane z używaniem sprzętu sportowego, szkody powstałe podczas budowy i rozbudowy oraz w wyniku zalania.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

wszystkich lub wybranych domowników, obejmujące trwały uszczerbek na zdrowiu (np. złamania, udar mózgu czy zawał serca), gwarantujące świadczenia z tytułu doznanego uszczerbku, śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz dzienne świadczenia szpitalne.

Asistans domowy

obejmujący pomoc specjalistów (np. hydraulika, ślusarza, stolarza) w razie wystąpienia szkody lub awarii.

Ubezpieczenie domków letniskowych

od ognia i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem.

Życie i zdrowie

Z myślą o Twoim życiu i jego wyzwaniach jest kilka rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób zabezpieczysz to, co dla Ciebie najważniejsze. np:
Ubezpieczenie na życie – ubezpieczenie, które zapewni najbliższym osobom godne życie w przypadku śmierci osoby, na której spoczywa ciężar utrzymania rodziny. Można je zawrzeć na określony okres lub dożywotnio.

UBEZPIECZENIA

Coffee Bean

samochodów

Podróży

Czy wyrobienie karty NFZ wystarczy? Czy pokryje wszystkie świadczenia zdrowotne?

Ubezpieczenie samochodów

Najbardziej powszechnym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jest ubezpieczeniem obowiązkowym.
DO tego można ubezpieczyć:
Ubezpieczenie Autocasco (AC) pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego wskutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych (np. wypadków drogowych, działania żywiołów czy też aktów wandalizmu), a także zapewnia rekompensatę w razie jego kradzieży …
Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów czyli:
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Obejmuje wypadki powstałe na terenie RP oraz poza jej granicami.
Assistance
Ubezpieczenie Assistance (ASS) jest kolejnym dodatkowym dobrowolnym ubezpieczeniem, które zapewnia ochronę kierowcy i pasażerom samochodu w czasie podróży.
Ubezpieczenie Szyb:Uszkodzenia szyb to najczęstsze szkody. Zdarzają się nie tylko w ruchu, ale także, gdy samochód jest zaparkowany. Mogą być spowodowane przez inne osoby lub gradobicia, upadki gałęzi a nawet kamyki na drodze.

Ubezpieczenie podróży zagranicznych:

Otóż nie wszytskie, nie pokrywa kosztów transportu,poszukiwania itp , przeważnie 50% kosztów operacji !!
Warto pomyśleć o ubezpieczniu które gwarantuje :
-Pokrycie kosztów leczenia za Granicą państwowych i prywatnych placówkach medycznych bez zbędnych kosztów, jak również transport do szpitala czy placówki ,oraz akcji poszukiwania.
Kup ubezpieczenie i korzystaj z uroków wakacji, a w razie nieprzewidzianych zdarzeń Towarzystwo Ubezpieczeniowe zorganizujemy dla Ciebie wszelką pomoc bez zbędnych kosztów.

Programy Inwestycyjne

Analiza Finansów Osobistych, którą warto wykonać, żeby się tego dowiedzieć, wcale nie jest łatwym zadaniem, ale ma kluczowe znaczenie dla Twojej przyszłości finansowej. Nie przejmuj się – możesz liczyć na naszą pomoc.Dla nas najważniejszy jest Klient.

Kredyty hipoteczne

Nasza oferta obejmuje szeroko pojęte pośrednictwo w zakresie usług finansowych.Podejmujemy się wyzwań, które dla doradców bankowych nie mają szans powodzenia. Pomagamy wyjść z trudnych sytuacji i umożliwiamy naszym Klientom realizację marzeń

Umów się na spotkanie

Zapraszamy do biura, podczas rozmowy z nami pomożemy Ci dobrać indywidualnie potrzebny Ci oferty.

Biuro czynne

od poniedziałku do piątku

od 10 do 17

w sobote

od 10 do 13

Kontakt

Adres

ul. 17 Stycznia 43
64-360, Zbąśzyniu